Fordanserka praca
1 vote, 2.00 avg. rating (66% score)

Piątkowy wieczór. Idziesz do wybranego klubu i już od progu wiesz, czy trwa tam dobra zabawa, czy raczej panuje drętwa atmosfera. Po czym właściwie to poznasz?
Jeśli muzyka jest dobra, to ludzie tłumnie tańczą na parkiecie. Skoro wszyscy, którzy przyszli, podpierają ściany, to najpewniej znaczy, że na miejscu nie dzieje się nic ciekawego.
Jeśli zaś do wejścia czeka spora kolejka ludzi, na parkiecie tańczy grupa młodych, pięknych, roześmianych kobiet, to raczej jest spora szansa na dobrą zabawę.
A co jeśli powiem Ci, że tym kobietom zapłacono za to, by przyszły do tego właśnie klubu i rozkręciły imprezę? Tym właśnie zajmują się fordanserki. Atrakcyjne i seksowne dziewczyny, których głównym zadaniem jest dobrze się bawić. Poza tym mają dbać o wspaniałą atmosferę na miejscu i zachęcać do imprezowania innych gości. Dzięki fordanserkom każda noc ma być niezapomniana i pełna wrażeń. Przyciągają klientów i zwiększają popularność danego miejsca. W ten sposób klub zawsze wygląda na pełen zadowolonych ludzi.