Dociekliwy klient zapewne już dawno wie, że znajdzie sklep emaks.pl nie tylko na firmowym portalu, ale również na największej polskiej platformie aukcyjnej – allegro.pl. Wobec tego, gdzieś w przerwie pomiędzy przeglądaniem obuwia lub płyt CD, można również sprawnie zrobić zakupy do swojego przedsiębiorstwa. Już jedno kliknięcie to zakup sprzętu gastronomicznego, urządzeń spawalniczych, czy też wagi sklepowej.

Wpłata? Równie szybka. Najnowsze technologie uprościły życie do tego stopnia, że nie musimy już fatygować się do sklepu po zakupy, czy też stać godzinami w pocztowych kolejkach z jednym małym przelewem, ba! nie musimy nawet ręcznie wklepywać numeru konta do e-przelewu! Wszystko to zrobi za nas portal aukcyjny. Od niedawna nie musisz nawet posiadać oficjalnego konta aby szybko i sprawnie zakupić coś w sieci. Wystarczy, że skorzystasz z funkcji „kup bez rejestracji”, zrobisz kilka „kliknięć” myszką i jedyne co Ci pozostaje, to cierpliwie czekać na kuriera.

A jak wygląda oferta sklepu emaks.pl? Otóż, bardzo bogato – niemal 700 przedmiotów wystawionych na sprzedaż mówi samo za siebie. Wśród wszystkich działów, najbardziej obszernie prezentuje się ten, zawierający różnego rodzaju urządzenia gastronomiczne. Znajdziesz tam między innymi sprzęt taki jak: maszyna do waty cukrowej, maszyna do popcornu, grill elektryczny (czy też grill gzowy), frytkownice, oraz wiele, wiele innych. Niewiele skromniej prezentuje się kategoria, zawierająca sprzęt spawalniczy – niemal 200 spawarek, przecinarek plazmowych, ochronne maski spawalnicze, to jedynie niewielka cześć tego, co można znaleźć w ofercie sklepu emaks.pl na tym portalu.

W planach masz wielkie sprzątanie, ale nie chciałbyś mieć kontaktu ani z kurzem, ani z detergentami? W internetowej ofercie sklepu znajdziesz profesjonalne myjki ultradźwiękowe, które pomogą Ci raz na zawsze rozwiązać problem domowych (oraz firmowych) zanieczyszczeń, niezależnie od ich wielkości. A może Twoją głowę zaprząta rychłe malowanie samochodu? Kup profesjonalny pistolet lakierniczy i po kłopocie! Gdyby jednak Twoim nadrzędnym zakupem w najbliższym czasie była waga sklepowa, waga hakowa lub jakakolwiek inna – również znajdziesz je łatwo na aukcyjnym portalu, gdzie emaks.pl od dawna zyskuje sobie nowych zadowolonych klientów. Nieomal 2400 pozytywnych opinii i miano supersprzedawcy jest wystarczającą rekomendacją dla każdego, kto jeszcze pozostał nieprzekonany ofertą sklepu.

Podsumujmy: teraz tylko pozostaje wybrać odpowiedni sprzęt, ustalić opcje dostawy, po czym rozsiąść się w fotelu i oczekiwać pudła z upragnioną przesyłka. Już dwa dni robocze wystarczą, aby szczęśliwie dotarła ona w ręce klienta.

Jasny opis przedmiotu, wyraźne, atrakcyjne fotografie oraz rzetelne podejście do każdego zakupu to nadrzędne cechy, jakie charakteryzują sklep. Wobec tego wniosek jest prosty: internetowa oferta sklepu Emaks.pl, czyli: do wyboru do koloru, co tylko dusza zapragnie i zawsze wysokiej jakości!