Wymiana wyświetlacza

Wypadki się zdarzają, czasami telefon spadnie, albo przez przypadek zostanie uszkodzony i każdy zadaje sobie pytanie: gdzie można wymienić wyświetlacz?
Znalezienie odpowiedzi na te pytanie jest bardzo proste. Wystarczy włączyć internet, wpisać w przeglądarkę: wymiana wyświetlacza huawei mate 10 lite i wyświetli się wiele stron, gdzie mamy możliwość wymiany uszkodzonego ekranu.
Zanim jednak oddamy telefon do naprawy trzeba pamiętać o:
– jeżeli to możliwe, przywrócić do ustawień fabrycznych, usuwając wszystkie poufne dane, najlepiej je przed tym zgrać na dysk
– odblokować smartfona, wyłączyć zabezpieczenia
– wyjąć karty pamięci oraz SIM
– ocenić czy warto naprawiać
Jeżeli uszkodzenie jest nie z naszej winy, a mamy gwarancję, warto iść do sklepu, w którym kupiony był telefon. Natomiast gdy, gwarancja nie obejmuje naprawy, a chcemy mieć wymieniony wyświetlacz. Można się udać do punktów, zapytać o koszty i wybrać najlepszy.
Jeżeli ktoś nie chce chodzić, wiele firm ogłasza się w sieci lub na Facebooku, przedstawiając swoją ofertę, obok są opinie, oceny i komentarze o danej placówce, czy jest uczciwa i dobrze wykonują swoją pracę.
Dodatkowo można skorzystać z kalkulatora usług. Obliczy on koszty wymiany na danym urządzeniu.
Na stronie Huawei Polska można sprawdzić co jest objęte gwarancją i znaleźć punkt serwisowy, najbliżej naszej miejscowości. Podano numer telefonu oraz adres e-mail w razie pytań.
W przypadku wymiany wyświetlacza znalezienie fachowej pomocy, jest bardzo łatwe i szybkie.