Zwiedzamy skansen Kolbuszowa

Kiedy zbliża się weekend warto pomyśleć o zaplanowania wycieczki. Na wycieczkę można wybrać się z rodziną, przyjaciółmi albo samodzielnie.

Dobrą propozycją na wypad będzie skansen Kolbuszowa. Pieszym wędrówkom szczególnie sprzyja jesienna aura. Nie ma nic lepszego niż długi jesienny spacer. Kolorowe mieniące się liście opadają z drzew, ostatnie promienie słońca otulają już trochę zmarznięte twarze. Na wycieczkę można wybrać się w góry. Szczególnie piękne o tej porze roku są Bieszczady. Można też postawić na tak zwany city break i wybrać się do Krakowa lub Warszawy. Można pojechać na mazury albo odwiedzić piękne morze. Albo postawić na coś oryginalnego jak skansen Kolbuszowa. Większość z nas była przynajmniej raz w życiu w Krakowie, nad morzem albo w górach. Ale nie każdy miał okazję odwiedzić skansen Kolbuszowa.

Zwiedzanie skansenu najlepiej rozpocząć rano, kiedy nie ma jeszcze zbyt wiele ludzi. Warto dokładnie przyjrzeć się starym domostwom i pomyśleć jak to by było żyć sto lat temu w podobnych warunkach. Zapraszamy na przygodę do skansenu Kolbuszowa.